Przyjaciele, znajomi, obserwujący i Wy wszyscy, którzy odwiedzacie tę stronę po raz pierwszy…

Dziękuję!

Na początku chciałbym podziękować Ci za to, że jesteś. Właśnie minął kolejny, wspaniały rok mojego życia, ale gdyby nie Ty i gdyby nie inni ludzie, których dane mi było spotkać, na pewno nie byłby tak wyśmienity.

W ramach podziękowania, przygotowałem dla Ciebie filmik, a raczej zlepek wspomnień z ostatniego roku, które udało mi się udokumentować.

Obejrzyj spokojnie i przejdź dalej.

Nie chcę życzeń!

Urodziny są zazwyczaj okazją do składania życzeń, wręczania prezentów, itp., ale mam do Ciebie prośbę. Nie rób tego! W szczególności, jeśli chcesz składać mi życzenia na Facebooku.

Jeżeli faktycznie chcesz sprawić mi radość tego dnia, możesz zrobić coś innego.

Jak pewnie wiesz, biorę udział w akcji 42 Do Szczęścia. Zbieramy pieniądze dla Piotrka, który został zaatakowany nożem na krakowskim rynku, w efekcie czego stracił rękę. W podziękowaniu za wpłaty pobiegniemy w Cracovia Maratonie.

W związku z tym zapraszam Cię do zabawy – zamiast życzeń, wyślij mi potwierdzenie przelewu, albo screenshota pokazującego, że dorzucasz swoją cegiełkę do akcji. Czekam na wiadomości pod adresem: babel.kamil@gmail.com

To może być złotówka, 10 zł, 22 zł, czy 42. Nie ważne ile, doceniam każde wsparcie.

Kliknij: Zrób mi prezent!

Najgłupsza publiczna deklaracja, jaką kiedykolwiek złożyłem

Ok, ale gdzie tu fun? Zabawa polega na tym, że potwierdzenia możesz przesyłać tylko przez 48 godzin. W niedzielę, 8.03 o godzinie 23:59, zsumuję wszystkie kwoty. Jeśli uzbiera się z tego 700 zł (tanio skóry nie sprzedam), to jesteście naprawdę niezłymi krejzolami. Wtedy ja też zrobię coś szalonego i pobiegnę Cracovia Maraton… tyłem.

Dlaczego, akurat tyłem? Z dwóch powodów: Po pierwsze, bo wiem, że się da, a po drugie, ponieważ nie znam osobiście nikogo, kto by już to zrobił.

PS. Liczą się wszystkie wpłaty od startu akcji, czyli od 1.03, więc jeśli wcześniej zrobiłeś przelew, podeślij tylko potwierdzenie.

Wpłać pieniądze!

Zachęcam Cię gorąco do polajkowania i/lub udostępnienia tego wpisu na Facebooku. Dzięki temu informacja dotrze do większej liczby osób. Jeszcze raz dziękuję!

I jeszcze jedno… 🙂

pobiegne

EDYCJA – 9.03.2015, godz. 00:00

Jesteście niesamowici! Po 48 godzinach uzbieraliśmy łącznie 861,48 zł. W akcję włączyło się 37 osób, a średnia wpłata wyniosła 24 zł. Dziękuję! Dziękuję! Dziękuję!

Fot. Skydive.pl, archiwum własne

Kamil Bąbel

12 komentarzy do “Nie składaj mi życzeń na Facebooku”

  1. Hmmm… a nie zapomniałeś jednego zera po siódemce? 🙂 Wcale się nie zdziwię, jeśli to się uda 🙂

            1. Czekamy na nowe wieści 🙂 Mam nadzieję, że będziesz miał wsparcie techniczne, które udokumentuje 42 km tyłem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *