11 lipca 2023 roku miało miejsce szczególne dla mnie wydarzenie. Po prawie 4 latach wędrówek po wszystkich ulicach w Krakowie, udało mi się przejść tą ostatnią – ulicę Ostatnią.

Dziś zapraszam Cię do obejrzenia zdjęć z tego ostatniego spaceru, który przerodził się w małe święto ul. Ostatniej. Pojawili się znajomi, mieszkańcy, dziennikarze, a także fani projektu, którzy od jakiegoś czasu śledzili jego postępy w Internecie.

Było mi bardzo miło wszystkich Was zobaczyć. Ulica Ostatnia stała się na jeden wieczór najweselszym miejscem w mieście. Cieszę się, że przyszliście na to wspólne świętowanie.

Chciałem jeszcze raz gorąco podziękować Wam, moim Czytelnikom, za kibicowanie, dopytywanie i wspieranie inicjatywy. To dla mnie bardzo ważne, bo przypominam, że rzeczy wielkich nie osiąga się w pojedynkę. Wasze wsparcie miało niebagatelny wpływ na moją motywację. Dziękuje!

Ulica Ostatnia w obiektywie

Autorem zdjęć jest Szymon Podubny.

Zakończenie projektu Pieszo Przez Kraków

Projekt Pieszo Przez Kraków trwał od sierpnia 2019 roku. Sprawdź, jak to się zaczęło, a także co mi dało przejście wszystkich ulic w Krakowie.

Jeśli planujesz realizację podobnej inicjatywy w swoim mieście, z pewnością pomoże Ci artykuł na temat organizacji takiego przedsięwzięcia.

Na koniec zapraszam również do obejrzenia materiału przygotowanego przez Miasto Kraków:

Jeśli chcesz raz w miesiącu otrzymać wiadomość email z informacją o nowych wpisach, zapisz się na newsletter.

Kamil Bąbel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *